Все для енергонезалежності, комфортного клімату та опалення
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Додайте товари до кошика

Tongwei Solar

Сортування:

Tongwei Solar

Tongwei Solar (TW Solar) — один із найбільших світових виробників обладнання для сонячної енергетики та один із лідерів глобального ринку фотогальваніки. Компанія входить до корпорації Tongwei Co., Ltd., яка є одним із найбільших виробників полікремнію та сонячних фотоелементів у світі.

Tongwei Solar спеціалізується на виробництві високоефективних монокристалічних сонячних панелей, TOPCon фотоелементів та bifacial модулів, які використовуються у домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанціях.

Завдяки сучасним технологіям виробництва, високій ефективності та надійності, сонячні панелі Tongwei Solar широко застосовуються у проєктах сонячної енергетики по всьому світу.

В інтернет-магазині Велес-Енерго представлені сонячні панелі Tongwei Solar, які відзначаються високою продуктивністю, стабільною генерацією електроенергії та тривалим терміном служби.


 

сонячні панелі Tongwei Solar
Tongwei Solar модулі
сонячні панелі Tongwei купити
Tongwei TOPCon панелі
TW Solar панелі для СЕС

 

Tongwei Solar

Tongwei Solar (TW Solar) — один із найбільших у світі виробників обладнання для сонячної енергетики та дочірня компанія міжнародної корпорації Tongwei Co., Ltd. Компанія спеціалізується на виробництві високоефективних фотоелементів, сонячних модулів і матеріалів для фотогальванічної індустрії.

Tongwei Solar є частиною повністю інтегрованого виробничого ланцюга — від виробництва високочистого полікремнію до виготовлення сонячних фотоелементів, модулів і будівництва сонячних електростанцій. Це дозволяє компанії контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.

Лідер світового ринку сонячної енергетики

Tongwei Solar входить до числа глобальних лідерів фотогальванічної галузі. Компанія є одним із найбільших виробників сонячних елементів у світі та багато років поспіль займає провідні позиції за обсягами їх постачання.

Досягнення компанії:

  • понад 200 ГВт поставлених сонячних фотоелементів у світі

  • виробничі потужності понад 150 ГВт сонячних елементів

  • модульні потужності понад 90 ГВт

  • один із найбільших у світі виробників полікремнію.

Це робить Tongwei Solar ключовим гравцем глобального ринку відновлюваної енергетики.

Технології та інновації

Tongwei активно впроваджує сучасні технології виробництва сонячних панелей і фотоелементів.

Основні технології компанії:

  • TOPCon фотоелементи

  • Half-Cell технологія

  • Bifacial сонячні модулі

  • високоефективні монокристалічні модулі.

Завдяки цьому сонячні панелі Tongwei демонструють ефективність понад 22 %, що перевищує середні показники ринку.

Де використовують панелі Tongwei Solar

Сонячні модулі Tongwei Solar застосовуються у різних типах сонячних електростанцій:

  • домашні сонячні електростанції

  • комерційні та промислові СЕС

  • фермерські господарства

  • великі наземні сонячні електростанції

  • проєкти utility-scale.

Модулі Tongwei підходять для використання у різних кліматичних умовах і широко використовуються у проєктах чистої енергетики по всьому світу.

Чому обирають Tongwei Solar

Основні переваги бренду:

✔ один із найбільших виробників сонячних елементів у світі
✔ повний цикл виробництва — від кремнію до модулів
✔ сучасні технології TOPCon та Bifacial
✔ висока ефективність і надійність модулів
✔ стабільна генерація електроенергії протягом десятків років.

 Висновок

Tongwei Solar — це глобальний виробник обладнання для сонячної енергетики, який поєднує масштаб виробництва, сучасні технології та високі стандарти якості. Завдяки інноваціям і вертикально інтегрованому виробництву компанія займає провідні позиції на світовому ринку сонячних панелей і фотоелементів.

Розгорнути

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Наш сайт використовує файли cookie для забезпечення коректної роботи, покращення функціональності, аналізу відвідуваності та персоналізації контенту. Натискаючи «Погоджуюсь», ви надаєте згоду на використання файлів cookie відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.